Bahçelievler Paintball

Bahçelievler Paintball, son zamanlarda çok revaçta olan basit bir oyundur. İki grup arasında oynanır, gruplar karşı gruba vurulmadan oyunu oynamaya çalışırlar.

Bahçelievler Paintball sahasında oynamak için en az 3-4 kişiden oluşan iki takım kurulması gerekir. Ancak oyuncu sayısı ne kadar fazla olursa oyun bir o kadar daha zevkli geçer. Takımlar oyun öncesinde bir senaryo hazırlığı yapmalıdır, bu senaryoya göre kendilerine yer seçmelidirler.

Paintball Bahçelievler sahalarımızdan rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bahçelievler Paintball

Nasıl Oynanır?

Mesela; orta bayrak oyunu vardır, bu oyunda oyuncular kendilerine ayarladıkları yerlere geçerler. Bu yerler genellikle kale arkasında yer alan bölgelerdir. Her iki takımda kendi kalelerinin arkasında yer alırlar ve hakemin düdüğü ile birlikte her oyuncu ortadaki bayrağı alıp kendi kalesine götürmeye çalışır.

Bayrağı alan oyuncu kendi kalesine gidene dek vurulmadan gitmek zorundadır. Bu nedenle diğer oyuncular bayrağı alan oyuncuyu korumaya çalışırlar. Vurulan oyuncu silahını havaya kaldırarak tekrar kale arkasına geçer ve oyuna tekrar başlar.

Vurulmadan bayrağı taşıyan oyuncu takımına sayı kazandırmış olur. Bu ve bunun gibi farklı senaryolar halinde oynanan paintball oyunu zevkli ve heyecanlı bir oyundur. İstanbul’da paintball oynanan pek çok alan vardır bunlardan birisi de Bahçelievler paintball oyun alanımızdır.

Bahçelievler Paintball Alanı

Paintball’a merakı olan ve bu oyunla ilgilenen İstanbullular için Bahçelievler’de çok güzel bir alan hazırladık. Bu oyunu oynamak isteyenler bizimle irtibata geçerek randevu alabilirler, çeşitli oyun sahalarımızda zaman sıkıntısı olmadan gelip oynayabilirsiniz.

Hafta içi ya da hafta sonu oyun oynayabilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Macerayı seven, heyecan ve hareketi sevenler için harika bir oyun olan paintball ile arkadaşlarınızla birlikte çok güzel zaman geçirebilirsiniz.

Paintball Bahçelievler

Oyuncular ellerindeki renkli boya atan silahlarla oynadıkları bu oyunda vurulma heyecanı yaşadıkları için adrenalinin yüksek olduğu bir oyundur. Macera, heyecan ve spor aynı anda yaşanır ve oyun boyunca eğlenmekten başka bir şey düşünmezsiniz.

Hoş vakit geçirme garantisi olan bir oyundur. Bahçelievler’deki paintball merkezimizde arkadaşlarınızla birlikte çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bize ulaşmak için internet sayfamızı kullanabilirsiniz, telefonla iletişime geçerek randevu sağlayabilir ve geldiğinizde zaman kaybetmeden oyuna başlayabilirsiniz.

Paintball Bahçelievler oyun sahamızda eğlenceli dakikalar geçirmek için bize ulaşmak çok kolaydır.