Esenler Paintball

Esenler Paintball – © Nokta Paintball

Esenler Paintball ile oynayacağınız bu spor, en aşağı 3-4 kişiden oluşan iki rakip takım arasında oynanan bir oyundur. Oyuncular ellerinde boya atan silahlarla oynarlar.

Her ne kadar silahla oynanan bir oyun olsa da eğlenceli ve hoş vakit geçirmeye yarayan bir oyundur. İstanbul’un güzel semti Esenler’de bulunan Esenler paintball çok güzel sahaları ile meraklılarına hizmet vermektedir.

Paintball Esenler sahasında rezervasyon yaptırmak için bize ulaşın.

Esenler Paintball

Paintball Esenler Yerleri

Macera dolu bu oyunu oynamak için öncesinde anlaşarak takım kurmak gerekir, genellikle arkadaş grupları kendi aralarında iki takıma ayrılarak bu oyunu oynamaya gelirler. Takımlar farklı renklerde kamuflaj giyerek saflarını belli ederler. İki farklı takım saha da yerlerini alırlar, her takım kendi kalesinin arkasında yer alan bölgede yer alırlar.

Oyuna başlarken oyunun şeklini belirler, ana tema grupların birbirlerini vurmalarıdır, vurulmadan kendi kalesine ulaşan oyuncu ise sayı alır. Silahlardan çıkan mermiler boya şeklindedir, vurulan kişiler bu nedenle rengarenk bir hal alırlar. Takımlardan en çok sayı alan taraf oyunu kazanır ve başarılı olur. Bu oyunu oynayabileceğiniz en iyi paintball sahalarından biri de Nokta Paintball’dadır.

Esenler Paintball Sahası Ulaşım

Paintball oynamak için Esenler’den gelmeniz çok kolaydır. Her nerede olursanız olun oyun alanımıza ulaşmanız kolaydır, İnternet sayfamızdan yol tarifine bakarak farklı yol tariflerinden uygun olanı seçebilirsiniz.

Harita veya adres sayfasından takip ederek yolunuzu bulabilirsiniz. Özel araç, otobüs veya diğer toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak mümkündür. Firma olarak talebinize göre servis araçları ayarlıyoruz, servis hizmetinden yararlanmak isterseniz telefon ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Paintball için özel olarak düzenlenmiş oyun sahalarımızdan faydalanmak için ise önceden randevu almanızda yarar vardır. Gün ve saat belirlemek için telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Paintball Esenler ile Macera Dolu Saatler

Paintball, hareketli, enerjik bir oyun ve spordur. Bu oyunu oynarken heyecan hat safhaya çıkar, oyuncular sürekli bir hareket halindedirler. Her oyuncu rakip oyuncuyu vurma çabasındadır, rakipler birbirinden korunma çabasındadır.

Bir koşuşturma vardır, oyun aracı silah olduğu için macera işin içine girer ve diğer yanda boya olduğu için her yer renklerle dolu eğlenceli bir ortam oluşur. Çok yönlü maceralı ve eğlenceli bu oyunu oynamak için Paintball Esenler sahalarımızı kullanabilirsiniz.