Güngören Paintball sahaları

Güngören Paintball ile boş zamanlarımızı değerlendirmek ister misiniz? Siz de sağlığınızı korumak için spor yapan, ancak bunu daha eğlenceli hale getirmek isteyenlerdenseniz bu spor tam da aradığınız çözümdür. Yeterince iyi bir oyuncu olabilirseniz saatlerce oynayabileceğiniz, takımlara katılıp düşmanla savaşabileceğiniz mükemmel bir eğlence aksiyonu arıyorsanız fazla düşünmenize gerek yok.

Güngören Paintball sahalarında, oyuncuların en modern donanımları kullanarak bir spor faaliyeti kadar efor sarf ettiği ve herhangi bir aktivitede alamadı kadar keyif aldığı müsabakalar sizi bekliyor. Oyun oynamak için hiçbir şart veya koşul yok. Takımlarınızı oluşturup kendi senaryolarını kurabileceğiniz gibi mevcut takımları katılabilir ve açık oyunlarda katılımcı olabilirsiniz. Ne şekilde oynayacağınız tamamen sizin tercihiniz olacaktır.

Güngören Paintball sahalarımızda rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Güngören Paintball

Kiminle Oynayabilirsin?

Paintball bir takım oyunudur. Elbette oyunun içerisinde pek yok oyuncu söz konusudur. Bu oyunu oynamak için dilerseniz yakın çevrenizden ailenizden veya akrabalarımızdan bir takım kurabilir, hatta rakip takımı da siz belirleyebilirsiniz.

Oluşturulacak senaryoya dahil olacak oyuncular farklı takımlarda saflarını alarak oyunu oynayabilirler. Paintball oyuncularının yaş ve cinsiyetlerinin önemi yoktur. Oyunda Kişilerin birbirine hiçbir fiziksel müdahalesi söz konusu değildir. Oyun yalnızca Boya tabancalarının fırlatacağı boyalarla oynandığından herhangi bir şekilde fiziksel üstünlük anlam ifade etmeyecektir. Dolayısıyla bu spor herkes tarafından oynanabilecek bir oyundur. Yalnızca uluslararası standartlarda paintball koruyucu kıyafetlerini kullanmak için belli bir fiziksel yetişkinlik düzeyi gerektir. Bu konuda detaylı bilgi; Güngören Paintball yetkililerinden alınabilir.

Güngören Paintball Alanında Nasıl Oynanır?

Bu sporda temel felsefe; oyuncuların elindeki boya tabancası ile rakip oyuncu boyaması ve oyunu dışında itmesidir. Bunun için parkur da bulunan çeşitli engeller açılarak rakip oyuncu ile görsel temas sağlanmalı ve hedef vurma bilmelidir. Buradan anlaşılacağı gibi bu pek de kolay değildir. Tabii bu noktada sizin ve rakibinizin kalifikasyonları da belirleyici olacaktır.

Rakibiniz çok Çevik ve oyunda tecrübeli birisi ise onu avlamanız kolay olmayacaktır. Bu arada rakibinizin de size avlamak için çalıştığını unutmamak gerekir. Yani pek bol oyuncuları aslında hem av, hem de avcıdır. Oyunun heyecanlı hale getiren noktalardan bir tanesi de şüphesiz budur.

Güngören Paintball parkurları oluşturulurken, sürecin daha çekişmeli ve heyecanlı hale gelebilmesi için parkurlar karmaşık hale getirilir ve oyuncuların birbirlerine avlamaya çalışırken en yüksek eforu sarf etmeleri sağlanır. Gerçek şartlarda nasıl bir durum söz konusu ise aşağı yukarı aynı şartlar yakalanmaya çalışılır.

Güngören Paintball ile Stresten Uzaklaşın

Modern İnsanın en büyük problemlerinden bir tanesi kuşkusuz şehir yaşantısının insana yüklediği stresli yaşam ortamıdır. Bu stresli yaşamdan uzaklaşmak için hepimizin farklı çabaları söz konusudur. Kimilerimiz eğlence ve eğitsel aktivitelerle bunu elde etmeye çalışırken, kimilerimiz sportif faaliyetleri tercih ederiz.

Paintball Güngören sahalarında stres atma çabası içinde bulunanlar ise belki de yukarıdaki eylemlerin Hepsini bir arada yapan şanslı insanlardır. Dostlarınızla bir arada olabilir veya yeni insanlarla tanış kaynaşabilirsiniz. Bu aksiyon içeren oyun, bunun yanında ciddi anlamda spor yapma imkanı sunarken, pek çok aktivitede olmadığı kadar adrenalin salgılayabilmenizi de sağlar.

Güngören paintball aktiviteleri herkese açıktır. Yılın her döneminde haftanın her günü belli mesai saatleri içerisinde oynayabilir, yukarıda bahsettiğimiz gibi spor yaparken eğlenir ve stres atabilirsiniz. Sağladığı bunca faydaya kıyasla oldukça ekonomik sayılabilecek bir faaliyettir.

Kabiliyetlerinize bağlı olarak saatlerce oynayabileceğiniz oyunun sadece bir giriş ücreti söz konusudur. Bunca paydasına karşılık uygun paintball fiyatları ile dikkat çeken oyun, dünyanın pek çok ülkesinde yalnızca bir oyun olarak değil bireysel faaliyet ve spor aktivitesi olarak kabul edilmektedir.