paintball akşam oynanır mı?

Paintball akşam oynanır mı? Paintball gece oynanır mı? Hangi saatlerde paintball oynanır ve hangi saat aralıkları tercih edilmelidir? Paintball severler için bu makaleyi hazırladık.

Paintball Akşam Oynanır mı?

Paintball oynamak isteyenler bizlere bu soruyla sık sık gelmektedir. Evet paintball akşam oynanabilir. Gece oyunları olarak hizmet verdiğimiz paintball için gideceğiniz sahanın ışıklandırması var mı yok mu bunu öğrenmeniz gerekmektedir. Nokta Paintball olarak tüm sahalarımızın ışıklandırması vardır ve gece oyunlarına müsaittir.

Genellikle hafta içi çalışmakta olan veya kendi işlerinde mesaiye kalan müşterilerimiz iş çıkışında iş yorgunluğunu ve stresini atabilmek için paintball oynamak istemektedir. Çoğunluğu yeterince vakit bulamadığı için de ancak iş çıkışında zaman bulabilmektedirler.

Paintball gece oynanır mı?

Sadece iş çıkışı bu sporun tadını çıkarmak isteyenler yok elbette. Özellikle gece oyunlarını tercih edenler de vardır. Paintball çok efor gerektirdiği için bazı oyuncularımız gündüz çok fazla terleyeceğini düşünür ve gece serinliğinde bu etkinliğe katılırlar. Özellikle çok büyük arkadaş grupları için akşam ve gece paintball oyunları vazgeçilmezdir. Çünkü hem iş çıkışına denk gelenler hem de bu oyunu akşam veya gece oynamak isteyenler ortak bir zamanda müsait olup bir araya gelirler.

Bir araya gelen arkadaş grupları, şirketlerin etkinlik planları ve okul organizasyonları için de akşam saatleri paintball sporu için tercih edilmektedir.

Paintball’da gece en son oyun kaçta oynanır?

Firmamızda en son oyunu gece 12’de almaktayız. Merminiz bitene kadar bu oyunu oynayabilirsiniz. İstanbul’da bu saatlerde firmamız dışında hiçbir kuruluş paintball oynamaya müsait değildir. Hem ışıklandırmamızın kalitesi hem maskelerimizin kalitesi bu oyunu gece de oynayabilmeniz için işletmemizi en iyi yer yapmaktadır.

Paintball için en uygun saatler akşam mıdır?

Bunu biz değil siz değerli müşterilerimiz belirlemektedir. Kimisi gece oynayarak bu oyundan zevk alırken kimisi de gece görememekten şikayet edip daha iyi görebildiği gündüz saatlerini tercih etmektedir.

Sahalarımızda sabah 09:00 ile gece 00:00 arasında oyunlar oynanmaktadır. Bu oyunlar genellikle belirli bir saate yığılmıyor. Tam aksine tüm güne yayılmaktadır. Bu yüzden istanbul paintball sahalarımızda herkesin oyun saati tercihinin farklı olduğunu görmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir