Paintball temelinde grup ile oynanan ve çeşitli stratejiler ile ilerlendiğinde kazanılması sırasında geçen eğlenceyi hedefleyen bir oyundur. Genelde yerleşimden uzak ve olabildiğince doğal bir ortamda oynanması amaçlanır. Grupla birlikte oynayabilmek ve en az kayıp ile oyunu tamamlamak fikri üzerine kurulmuştur. Bu sayede eğlenmek ve rahatlamak mümkün olur.

Paintball için uygun kıyafetlerin olması veya olmaması sorun oluşturmaz. Çünkü hizmeti veren kurum bunu sağlayacaktır. Merak edenler için ise asıl soru ayakkabılardır. Paintball ayakkabı veriyorlar mı sorusunun cevabı ise genelde hayır olacaktır.

Paintballda Ayakkabı Verilir mi?

Paintball için gereken tulum, kıyafet, boya silahları ve maskeler hizmet sağlayıcılar tarafından temin edilir. Çünkü boya toplarının günlük kıyafetlerine geçmesi ve kirlenmesi engellenmeye çalışılır. Böylelikle sorun kalmamış olur. Ayakkabı konusunda ise büyük oranda kurumlar sizin temin etmenizi ister. Rahat ve eski bir ayakkabınızı yanınızda getirmek kolaylık sağlayacaktır. Ayakkabınızın boya olması halinde de sorun olmayacak ve gerekirse temizlenemediği bir durumda atılacağından dolayı zevkle oyununuzu tamamlayabilirsiniz.

Dilerseniz de firmamızın vereceği çizmeleri paintball oynamak için kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir