paintball başörtüsü ile oynanır mı?

Paintball özünde bir strateji oyunudur. Askeri anlamda stratejilere dayanan ve grup şeklinde oynanan bir eğlencedir. Karşılıklı iki grubun olması gerekir. Genelde ormanlık alanlarda kurulan özel parkurlar sayesinde oynanır. Takımlar grup halinde yarışmak zorundadır. Ellerinde bulunan boya topu ateşleme silahları ile birbirlerine attıkları boyalar ile işaretler bırakırlar. İşaretlenen kişi elenmiş sayılır.

En az kayıpla oyunu tamamlayan grup ise kazanmış olur. Boyalı toplar ile oynandığından dolayı merak edilen konularında başında giyimle alakalı konular gelir. Paintball için gereken giysiler hizmeti veren yer tarafından verilir. Paintball baş örtüsü ile oynanır mı diye merak edenler için ise cevap evet olacaktır.

Başörtüsü Paintball Oynamaya Engel mi?

Başörtüsü ile paintball oynanmasında herhangi bir engel bulunmaz. Tulumların üzerine verilen maskenin altında kalan başörtüsü oyunun oynanmasında herhangi bir olumsuzluk yaratmaz. Bundan dolayı oynanabilir. Dikkat edilmesi gereken konu maskenin içinde oyuncunun görmesini engelleyecek şekilde bağlanmamış olmasıdır. Aksi durumda oyun gereği bir sorun veya engel teşkil etmez.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir