paintball kilo sınırı

Paintball oynamak hiç şüphesiz ki çok eğlenceli bir oyun. Dolayısıyla herkes bu oyunu oynama isteyebilir. Ancak federasyona bağlı olan bu spor dalının bazı sınırlamaları mevcut. Örneğin federasyon sınırlamasına göre 14 yaş altında ki kişiler bu oyunu oynayamıyor. Bu spor dalının bu tarzda birtakım kuralları mevcut. Öncelikle oyun hakemine herhangi bir sağlık sorununuz olması durumunda bu konuyu bildirmeniz gerekiyor.

Çok fazla hareket gerektiren bir oyun olduğunu oyun başlamadan biliyor olmanız gerekiyor. Bu sebeple çok önemli olan bu konuyu atlamamanız gerekiyor. Akla gelen sorulardan bir tanesi de paintball kilo sınırı var mıdır?

Paintball oynayabilmek için herhangi bir kilo sınırı bulunmuyor. Hangi kiloda olursanız olun paintball oyununu oynayabilirsiniz. Bu oyun özellikle kalabalık gruplar halinde oynanırsa daha da zevkli oluyor. Arkadaşlarınızla grup oluşturarak hafta sonları bu şekilde farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Paintball İçin Kiloma Uygun Giysi Bulabilir Miyim?

Evet, paintball sahalarında her türlü kilo için paintball giysileri bulunuyor. Kilonuzu düşünmeden bir paintball sahasına giderek oyun oynayabilirsiniz.

İlgili diğer yazılar:

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir