Paintball oyunu son derece eğlenceli ve unutulmayacak bir gün için muhteşem bir oyundur. Paintball oyununu ilk defa oynayacaklar için birçok taktik yer alıyor. Arkadaşlarınızla paintball oynarken uygulamanız gereken taktikler uygulayarak oyunda başka yeni başlayan varsa onlardan daha iyi bir oyuncu ve günün şaşırtıcı kişisi olmak mümkündür.

Paintball’da İlk Kural

Paintball oyununda ilk kural kesinlikle görmeden ateş etme olarak gösterilebilir. Oyuncular özellikle ilk kez oynayacaklar vurulma korkusundan dolayı rastgele atış yapmaları muhtemel bir durumdur. Ancak oyuncunun yapmış olduğu bu rastgele atış kesinlikle yanlış bir yol olacaktır. Çünkü rastgele yapılan atışın isabetsiz olma oranı yüksekken boya toplarının da erken bitmesine neden olacaktır. Silah ve görüş açısının mutlaka aynı hizada olması gerekiyor. Ayrıca silahın menzilini bilmekte oldukça önemlidir.

Adım Adım Paintball Teknikleri

Kesinlikle her zaman hareketli olmalısınız. Oyunda kendinizi saklayabilecek alanlar yer alacaktır. Bulunan mevzilere kesinlikle tıkalı kalmamalı sürekli olarak yer değiştirilmelidir. Aynı yerde kalındığında karşı taraftan birileri oyuncunun yerini öğrenip kolay bir şekilde hedefini indirecektir. Mevzi değişikliklerini kesinlikle koşma şeklinde gerçekleştirilmelidir. Tekniklerden bir diğeri de takım halinde hareket edilmesidir. Bu oyun bir takım oyunu olmasından dolayı sahayı en iyi kullanan ve arasındaki en iyi iletişimi sağlayan takımın kazanması daha muhtemeldir. Sık sık taktik değiştirin. Sürekli aynı taktiği uygulamak karşı tarafın dikkatini çeker ve buna karşı daha iyi bir önlem alıp yine kazanması muhtemeldir. Paintball Boyası Ayakkabıdan Çıkar mı? konusunu merak edersiniz göz atmanızı tavsiye ederiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir