paintball silahları sniper

İsminden de anlaşılabileceği gibi, silahla boya topları ile ateş edilmektedir. İlk olarak paintball silahları sığır ve ağaçları işaretlemek için kullanılmaktaydı. Aynı zamanda paintball silah, nişancı silah olarak da isimlendirilmektedir.

Paintball Silahları Sniper Özellikleri

Normal silahlar gibi hızlı ateş etmektedir. Nişancı silahlar daha büyüktür ve bu yüzden taşımak oldukça zordur. Paintball silahları sayesinde keskin olarak nişan alınabilir. En ideal nişancı silahları 12 ila 14 inç fıçı özelliğine sahiptir. Hafif eğilimli özelliğe sahiptir.

Birincil keskin nişancı silahı alan kişi hemen görünmez olmalıdır. Özellikle paintball alanlarında keskin nişancılar saklanmayı çok iyi bilmeleri gerekir. Çoğunlukla keskin nişancılar iki el ateş etme şansını elde ederler. Ateş açmadan önce hedefinizi çok iyi belirleyip daha sonra ateş açmanız gerekir. Son derece hassas olan paintball sniper silahlar ile ateş etmek oldukça kolaydır.

Her şeyden önce paintball sniper silahları çok hafiftir. Silahın hafif olması sayesinde oyuncular daha hızlı hareket eder ve rakiplerini böylece daha kolay yener.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir