Taksim Paintball

Taksim Paintball – © Nokta Paintball

Taksim Paintball ile Günlük hayatın zorlukları ve stresinden uzaklaşarak kendinizi doğanın içinde heyecan dolu bir aksiyonun içinde bulmaya ne dersiniz. 2 farklı takım ve temiz havada, diğer takım oyuncularını bularak onları oyun icabı renkli boya tabancası ile vurarak takımınızı galibiyete kavuşturmaya ve stresten uzak bir oyun oynayama sizleri de bekliyoruz.

Taksim Paintball olarak sizleri 2 saatliğine, günlük hayatın stresinden uzaklaştırarak doğanın içinde bir heyecana davet ediyoruz. İster arkadaşlarınız ile isterseniz random oluşturulacak 2 takımın kıyasıya savaştığı bu güzel oyunda tarafınızı iyi seçmeli ve tam bir takım halinde hareket etmelisiniz. Rakip takımın tuzaklarına ve pusularını iyi tahmin edebilirseniz oyunun galibi olmamanız içten bile değil.

Taksim’den Paintball sahalarımıza ulaşım ve rezervasyon için tıklayın.

Taksim Paintball

Beyoğlu Paintball

Huzur ve macera dolu 2 saatte sizlere verilecek olan boya tabancaları ile rakiplerinizi tek tek vurmalı ve şampiyonluğa ulaşmalısınız. Taksim Paintball olarak sizlere doğanın içinde heyecan dolu ve keyifli anlar yaşatmak için oluşturduğumuz platformda kafa dağıtmanın yanında dostlarınız ile keyifli anlarda yaşayabilirsiniz.

Kendinizi keyifli bir savaşın ortasında bularak galip gelmek için elinizden geleni yapacağınızdan biz eminiz. Tamamen güvenli ve bedene zarar vermeyen boya tabancaları ve güvenlik aksesuarları ile sizlere hizmet veren Paintball Taksim, İstanbul’un ulaşımı en kolay yerinde Beyoğlu’nda sizleri bekliyor. Uygun fiyat, güvenilirlik ve doğal oyun platformu için 7’den 70’e tüm bireylere stres atma imkanı sunuyor.

Taksim Paintball Oyun Paketi

Bir oyun için alabileceğiniz maksimum top 300 adettir. 300 adet top ile rakiplerinizi daha kolay vurabilir ve ekibiniz ile kazanmanın tadını doyasıya taşıyabilirsiniz.

Paintball topları gerçek boyutta toplar elbette değildir. Hava tabancaları ile fırlatılan ve içerisinde boya bulunan küçük ve yumuşak nesnelere paintball topu denir. Bu topların herhangi bir zararlı etkisi olmadığı gibi, zaten paintball koruyucu kıyafetlerle oynandığından risk söz konusu olmamaktadır.

Taksim Paintball Süre

Takımların hazırlanması ve oyun süresi toplamda 2 saat sürmektedir. Şarjör değiştirme süreleri de bu 2 saatlik oyun süresinin içinde yer almaktadır. Tabii özel ounlarda ve turnuvalarda takım sayısına bağlı olarak farklı zaman dilimleri söz konusu olabilir.

Bunu Taksim Paintball sahası yöneticileri ile görüşerek netleştirebilir, uzun zaman dilimleri için özel anlaşmalar yapabilirsiniz. İstanbul’da bulunan sahalarda daha çok farklı takıma oyun imkanı sunabilmek için kısa periyotlar kullanılıyor olsa da bu takım veya takımlara göre farklılık arz edebilir.  Kuracağınız takımlara ve tercih edeceğiniz senaryolara bağlı olarak farklı seçimler yapabilirsiniz. Hangi oyunları oynayabileceğinizi saha yetkililerinden öğrenebilir, sizin için en uygun senaryo ile sahaya çıkabilirsiniz.

Paintball Taksim Sayı

Taksim Paintball olarak sizlere sunduğumuz geniş paintball oyun platformu sayesinde 2 takım toplam 16 kişi ile oynayabilirsiniz. Oyun sonrası ve öncesi tek kişilik soyunma ve giyinme kabinleri sayesinde sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sunan firmamız bir çok kurumsal referansı ile de kendini ön plana çıkarmaktadır. İstanbul ve diğer illerden dileğiniz gibi rezervasyon yaparak bu keyifli oyun dünyasının tadını sizlerde çıkarabilirsiniz.

Avrupa ve tüm dünyada büyük bir keyifle oynanan bu sporu Türkiye’de daha keyifli bir hale getiren Nokta Paintball, düzenleyeceğiniz turnuva tipi organizasyonlarınız içinde sizlere kolaylıklar sunmaktadır.

Haftalık ya da aylık sabit olarak düzenleyeceğiniz ve ya şirketler arası turnuvalara da ev sahipliği yapacak kapasite ve ekipmana sahiptir. Sunduğu hizmetler ile kaliteli ve güvenli bir oyun anlayışı ile hareket eden Paintball Taksim sahaları hafta içi ve hafta sonu tüm günler siz değerli oyun severlere hizmet etmekten gurur duyar.